Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З жінкою, у якої 16-річний син не вміє читати і писати, розбереться суд

0 45

Прокуратура Веселівського району Запорізької області направила до суду кримінальну справу щодо матері, яка злісно ухилялася від виконання своїх батьківських обов’язків. В результаті, її 16-річний син не вміє ні писати, ні читати, повідомляє «Репортер Запоріжжя».

Як розповів заступник прокурора Запорізької області Євген Проценко, внаслідок злісного ухилення матері від своїх батьківських обов’язків, її син-підліток виріс психічно і інтелектуально недорозвиненим.

«Він не вміє ні читати, ні писати, нездібний виконувати елементарні математичні дії, має затримку психічного розвитку, що є тяжким наслідком», – відзначив заступник прокурора.

Всього, за словами Євгена Проценка, протягом цього року прокуратури регіону порушили 52 кримінальних справ за фактами злісного невиконання батьківських обов’язків. 46 кримінальних справ вже направлено до судів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар