Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко призначив Литвина в. о. ректора університету Шевченка

0 24

Президент Віктор Ющенко доручив Міністерству освіти і науки забезпечити організацію виборів Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Про це йдеться в указі Глави держави від 11 квітня.

Згідно з указом, визнається таким, що втратив чинність Указ Президента України від 12 січня 2000 року № 47 «Про призначення В. Скопенка Ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка».

Тимчасово виконання обов’язків Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка покладається на Володимира Литвина – завідувача кафедри новітньої історії України історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, голову Наглядової ради цього Університету (за згодою).

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар