Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР сьогодні розгляне зміни до держбюджету-2009 щодо розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати.

0 31

Верховна Рада розгляне сьогодні законопроект “Про внесення змін до закону України “Про Державний бюджет України на 2009 р.” щодо розмірів прожиткового мінімуму та розміру мінімальної заробітної плати. Як зазначено у порядку денному роботи парламенту, народні депутати також розглянуть проект закону “Про внесення зміни до статті 7 закону України “Про страхування” щодо обов’язкового страхування туристів, проект закону “Про внесення зміни до деяких законів України” щодо безготівкових розрахунків та використання спеціальних платіжних засобів та ін.

О 12:30 народні депутати заслухають щорічну доповідь уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар