Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР сьогодні розгляне зміни до держбюджету-2009 щодо розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати.

31

Верховна Рада розгляне сьогодні законопроект “Про внесення змін до закону України “Про Державний бюджет України на 2009 р.” щодо розмірів прожиткового мінімуму та розміру мінімальної заробітної плати. Як зазначено у порядку денному роботи парламенту, народні депутати також розглянуть проект закону “Про внесення зміни до статті 7 закону України “Про страхування” щодо обов’язкового страхування туристів, проект закону “Про внесення зміни до деяких законів України” щодо безготівкових розрахунків та використання спеціальних платіжних засобів та ін.

О 12:30 народні депутати заслухають щорічну доповідь уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии