Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ залишив без розгляду позов Тимошенко про оскарження результатів виборів

0 28

Вищий адміністративний суд залишив без розгляду позов про оскарження встановлення Центральною виборчою комісією результатів виборів Президента.

Відповідне рішення суду оголосив головуючий на засіданні суддя Олександр Нечитайло, передають «Українські новини».

Таке рішення суд прийняв, задовольнивши клопотання позивача у справі – прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, про відгук позову.

При цьому суд ухвалив, що заяви Тимошенко в ході судового процесу про те, що факти фальсифікацій на виборах Президента є доведеними, не відповідають дійсності.

Рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, Тимошенко відкликала позов про оскарження результатів виборів і покинула будівлю Вищого адміністративного суду.

Прем’єр назвала дії суду заангажованими, при цьому відмітивши, що за її переконанням суд відмовив в прямий трансляції тому, щоб українці не побачили як суд відмовився залучити до справи вагомі докази фальсифікацій.

Вищий адмінсуд погодився залучити до справи про оскарження результатів виборів Президента 5 членів ЦВК в якості свідків.

При цьому суд відмовився запросити інших 13 свідків.

Суд також відмовився задовольнити ще одне клопотання прем’єр-міністра Юлії Тимошенко про витребування даних з держреєстру виборців про неодноразове включення виборців в нього і дані про наявність в цьому реєстрі померлих громадян.

16 лютого Тимошенко подала позов у Вищий адмінсуд з проханням призначити переголосування 2 туру виборів Президента.

Залиште коментар