Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент підписав закон щодо змін адміністрування ЄСВ від 16.01.2020 р. №465-I

0 14

24 лютого 2020 року Президент підписав один із законів, яким запроваджується податкова реформа-2020 (законопроект №1209-1)

24 лютого 2020 року Президент підписав Закон України від 16.01.2020 р. №465-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві” (він же законопроект №1209-1). Така інформація зазначена у карточці законопроекту на сайті ВРУ.

Це один із законів, яким запроваджується податкова реформа – 2020.

Поки що остаточний текст закону відсутній. Про його появу та офіційну публікацію повідомимо додатково.

За текстом проекту, цим документом внесено зміни до 12-ти законодавчих актів. Зокрема, до:

1. Закону про ЄСВ в частині:

  • приведення у відповідність до чинного законодавства назв центральних органів виконавчої влади, що здійснюють адміністрування ЄСВ,
  • уточнення порядку направлення вимоги про сплату недоїмки з ЄСВ,
  • внесення змін до розміру штрафних санкцій за порушення вимог, передбачених Законом;

2. Закону  «Про державну підтримку сільського господарства України» щодо уточнення формули розрахунку питомої ваги вартості реалізованих сільськогосподарських товарів, при досягненні якої у сільськогосподарського товаровиробника виникає право на отримання бюджетної дотації;

3. Закону  «Про судовий збір» стосовно встановлення максимальної величини ставки судового збору за поданням до адміністративного суду апеляційної або касаційної скарги на рішення суду.

Крім того, внесено зміни до ще 63 законодавчих актів України, якими передбачається узгодити питання розподілу повноважень між органами податкової та органами митної служби та якими чітко визначено, що контролюючий орган – це орган, який визначений Податковим кодексом. Законом чіткіше визначено механізми адміністрування і оскарження рішень щодо донарахування  ЄСВ.

 

Залиште коментар