Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст у 2007 р. надав 215 рекомендацій щодо приведення законодавства України у відповідність до законодавства ЄС.

0 33

Міністерством юстиції у 2007 р. надано 215 рекомендацій щодо приведення законодавства України у відповідність до законодавства ЄС на 2008 р. Про це сьогодні під час колегії повідомив міністр юстиції Микола Оніщук. За його словами, надано 465 експертних висновків щодо відповідності до законодавства ЄС проектів законів України та інших нормативно-правових актів, які надійшли до Мін’юсту від центральних органів виконавчої влади та парламентського комітету з питань європейської інтеграції.

М.Оніщук повідомив також, що завершено роботу щодо проведення комплексного порівняльно-правового дослідження відповідності законодавства України законодавству ЄС у сферах “Свобода руху капіталів”, “Свобода руху осіб”, “Свобода руху товарів” та “Свобода надання послуг”. “Забезпечено переклад англійською мовою 244 діючих законодавчих актів та проектів законодавчих актів загальним обсягом 4 тис. 122 сторінки”, – сказав міністр.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар