Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Коронавірус і кримінальне право: парадоксальність   чи доречність їх спільного аналізу? Coronavirus Crime and PostCoronavirus Crime: Preliminary Quarantine Assumptions

0 83

Вашій увазі пропонується англомовна стаття Євгена Стрельцова,  доктора юридичних наук, доктора теології, професора, члена-кореспондента НАПрНУ, завідувача кафедри кримінального права НУ «Одеська юридична академія», вченого секретаря Південного регіонального центру Національної академії правових наук України, члена робочої групи з питань розвитку кримінального права Комісії з питань правової реформи та

Лева Стрельцова, кандидат юридичних наук, голови експертної групи з питань запобігання та протидії    кіберзлочинності, директора Одеської філії Інституту прикладних гуманітарних досліджень під назвою Коронавірус і кримінальне право: парадоксальність   чи доречність їх спільного аналізу?.

Україномовний варіант статті був надрукований у газеті «Юридичний Вісник України» № 16–17 та 18–19 2020 року.

Коронавірус і значні світові політичні, соціально-економічні, правові та інші  проблеми, які багато в чому породжені саме цією пандемією, ставлять сьогодні дуже складні завдання практично перед усіма державами, в тому числі й перед Україною. Якщо до цього додати політичні та соціально-економічні складнощі, які ми маємо на власному рівні, то потреба спеціального звернення до аналізу основного на цьому етапі суспільного розвитку   «ініціатора» цих негативних процесів – коронавірусу Covid-19 – підтверджує таку необхідність.  Свій внесок у  дослідження цієї складної світової проблеми, яка, до речі, є мабуть першою саме в цьому напрямку, здійснюють представники відомої династії правників Стрельцових – доктор юридичних наук, професор Євген Львович Стрельцов та кандидат юридичних наук, почесний професор Лев Євгенович Стрельцов. Вони працюють у різних правових сферах, кожен має свій напрямок наукових досліджень, але в цьому аналізі їх інтереси збігаються. Потрібно додати, що обидва Стрельцови (батько й син) плідно працюють з «Юридичним вісником України», в різні роки входили до кола щорічних найкращих авторів газети, які визначалися фахівцями в зв’язку з  високим рівнем їх публікацій. Саме тому ми вкотре із задоволенням надаємо їм можливість викласти своє бачення цієї складної проблеми.

Streltsov Ye & L. Coronavirus Crime (1)

Streltsov Ye & L. Coronovirus and criminal Law

Залиште коментар