Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Засуджені зможуть подати онлайн скарги на неналежне поводження з ними

0 0

 

12.12.2019 З метою створення умов для реалізації прав громадян, гарантованих законодавством запроваджено «Онлайн скаргу для засуджених», що має стати інструментом ефективної протидії катуванням, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню з ув’язненими.

«Ми хочемо надати особами, взятими під варту, та засудженими можливість подавати конфіденційні онлайн скарги на неналежне поводження чи умови тримання за допомогою спеціальної інформаційно-комунікаційної системи до Національного превентивного механізму, прокуратури та інших органів», – повідомив Міністр юстиції України Денис Малюська.

Наразі в Адміністрації ДКВС вже встановлено програмне забезпечення, яке дозволяє отримувати в електронному вигляді онлайн скаргу, в тому числі у форматі відеозвернення.

Крім цього, визначено вимоги до електронних звернень. Зокрема, в ньому має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У зверненні зазначаються прізвище, ім’я, по-батькові, місце відбування покарання та викладається суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

 

Залиште коментар