Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З 1 жовтня будуть оновлюватися реквізити для сплати судового збору 

0 14

Інформація відносно рахунків має бути оновлена на сайтах судів, териториальних ДСА та на  стендах в приміщеннях судів

З 1 жовтня 2019 року вступають у дію (в перехідному режимі в строк до 31 жовтня 2019 року) рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного та місцевого бюджетів (у т.ч. судового збору) відповідно до стандартів IBAN.

З 1 листопада застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі під час транскордонних переказів. Тобто всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.

Інформація щодо рахунків буде оновлюватися на сайтах та стендах у приміщеннях судів. До 31 жовтня 2019 у реквізитах розрахункових документів можна зазначати як діючий номер рахунку та код банку, так і номер у стандарті IBAN.

Джерело:https://dsa.court.gov.ua/dsa/

Залиште коментар