Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний Суд задовольнив заяву екс-судді Печерського районного суду Оксани Царевич.

0 4

17 березня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду завершив розгляд апеляційної скарги позивача – Оксани Царевич – на рішення Вищого адміністративного суду України, яким їй було відмовлено в задоволенні позовних вимог щодо визнання протиправними та скасування рішення Вищої ради юстиції від 15 вересня 2016 року «Про внесення подання Президентові України про звільнення судді Печерського районного суду міста Києва Царевич О. І.», Указу Президента України  від 29 вересня 2016 року «Про призначення та звільнення суддів» в частині її (позивача) звільнення з посади судді Печерського районного суду м. Києва за порушення присяги судді.

Верховний Суд задовольнив заяву Оксани Царевич. Постанову Вищого адміністративного суду України від 6 березня 2017 року у справі № 800/372/16 скасував та прийняв нове рішення, яким адміністративний позов задовольнив.

Визнав протиправним та скасував рішення Вищої ради юстиції, а також скасував Указ Президента України від 29 вересня 2016 року № 425/2016 в частині звільнення Царевич Оксани Ігорівни з посади судді Печерського районного суду м. Києва у зв’язку з порушенням присяги судді.

Постанова Верховного Суду є остаточною й оскарженню не підлягає.

Повний текст судового рішення буде виготовлено протягом п’яти робочих днів.

З постановою Верховного Суду у справі № 800/372/16 можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням – https://reyestr.court.gov.ua/.

[Показана часть сообщения]  Показать полностью

Залиште коментар