Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Створено чат-бот для швидких відповідей на запитання з трудових відносин.

0 14

Тепер роботодавці та працівники можуть оперативно знайти будь-яку інформацію, пов’язану з трудовими відносинами, регулювання яких під час воєнного стану суттєво змінилося.

Про запуск чат-боту в Telegram Державна служба України з питань праці повідомила на своїй сторінці у Facebook.

У відомстві зазначають, що попри війну тисячі підприємств по всій Україні продовжують працювати. Але як у роботодавців, так і у працівників виникає багато запитань, як у новій реальності вибудовувати трудові відносини та вчиняти по закону в тій чи іншій ситуації.

Саме для оперативного отримання відповідей на найпоширеніші запитання з трудового законодавства і був створений чат-бот e-inspectorУ ньому зібрані роз’яснення проблемних моментів, що найбільше цікавлять громадян, які звертаються по допомогу до Держпраці. Для зручності інформація структурована за розділами законодавства.

Крім того, якщо користувач не знайде відповідь на своє запитання, він може заповнити форму та отримати консультацію від фахівців служби.

За публікаціями у ЗМІ

Залиште коментар