Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фармацевтична фірма “Дарниця” проти фармацевтичної фірми “Фармак”

0 23

2 червня 2020 року КГС ВС розглянув справу № 910/17792/17 за позовом ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і ПАТ «Фармак» про визнання недійсним рішення Апеляційної палати Міністерства про визнання добре відомим в Україні знака «Корвалол Corvalolum» на ім’я ПАТ «Фармак».

За результатами розгляду касаційну скаргу ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» задоволено, рішення місцевого та постанову апеляційного господарських судів скасовано, справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.

Безумовною підставою для скасування рішень попередніх судових інстанцій стало процесуальне порушення, яке полягало у тому, що суд першої інстанції неналежно повідомив одного з учасників справи про дату, час і місце судового засідання, а суд апеляційної інстанції не звернув на це уваги.

Залиште коментар