Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зведена інформація розрахунків з бюджетом допоможе розібратись

0 2

Офіс великих платників податків ДПС нагадує, що з метою обліку нарахованих і сплачених сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску, контролюючими органами відкриваються інтегровані картки платників (далі – ІКП) за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками.

ІКП містить інформацію про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків платника податків з бюджетами та цільовими фондами за відповідним видом платежу.

Порядок ведення такого оперативного обліку, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422.

Суб’єкт господарювання щодо якого в контролюючому органі відкрито ІКП, має можливість, за письмовою заявою, вказавши при цьому платежі і період щодо яких він бажає здійснити звірку стану розрахунків з бюджетами, а також щодо нарахованих і сплачених сум по цих платежах за вказаний період, запросити так звану «звірку».

Органи Державної податкової служби у термін не пізніше п’ятнадцяти робочих днів з дня отримання від суб’єкта господарювання заяви надають зведену інформацію по розрахунках з бюджетом.

До речі, приватна частина Електронного кабінету має аналогічну опцію «Стан розрахунків з бюджетом».

https://officevp.tax.gov.ua/

Залиште коментар