Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний Суд звільнив із-під варти військовослужбовця та відправив його справу на новий апеляційний розгляд

0 60


Верховний Суд звільнив із-під варти військовослужбовця та відправив його справу на новий апеляційний розгляд

23 січня 2020 року колегія суддів Другої судової палати Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду частково задовольнила касаційну скаргу захисника військовослужбовця Миколи Анищенка на вирок Деснянського районного суду міста Чернігова від 12 серпня 2016 року та ухвалу Чернігівського апеляційного суду від 22 січня 2019 року.

Відповідно до вироку М. Анищенко був визнаний винуватим у тому, що намагався заволодіти чужим автомобілем, але з причин, які не залежали від його волі, не довів злочинного умислу до кінця і був затриманий працівниками військової служби правопорядку (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 289 КК України). Йому було призначено покарання у виді чотирьох років позбавлення волі без конфіскації майна.

Апеляційний суд залишив це судове рішення без змін.

Колегія суддів ККС ВС скасувала ухвалу апеляційного суду та призначила новий розгляд у суді апеляційної інстанції, а також звільнила М. Анищенка з-під варти в залі суду.

Повний текст постанови ККС ВС у справі № 750/93/16-к (провадження № 51-2808км18) буде оголошено 28 січня 2020 року о 17:00.

Ознайомитися з постановою можна буде за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/.

Залиште коментар