Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний Суд залишив у силі судові рішення щодо військовослужбовця, засудженого за умисне вбивство чоловіка на зупинці громадського транспорту в Києві

0 4

10 березня 2020 року Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду залишив без задоволення касаційну скаргу захисників засудженого, які просили скасувати вирок місцевого та ухвалу апеляційного судів, призначити новий розгляд у суді першої інстанції.

Нагадаємо: відповідно до вироку Деснянського районного суду міста Києва від 19 вересня 2018 року військовослужбовець був визнаний винуватим в умисному вбивстві (ч.1 ст. 115 КК України) чоловіка на зупинці громадського транспорту в Києві, розташованій неподалік від станції метро «Чернігівська», та засуджений  до дев’яти років позбавлення волі. Також він був позбавлений спеціального звання молодшого лейтенанта. Суд апеляційної інстанції зменшив строк покарання до восьми років і виключив з вироку посилання на призначення додаткового покарання – позбавлення спецзвання.

Повний текст постанови ККС ВС у справі № 754/6953/18 (провадження № 51-2654км19) буде проголошено 16 березня 2020 року.

З постановою ККС ВС можна буде ознайомитися у Єдиному державному реєстрі судових рішень –  http://reyestr.court.gov.ua/.

Залиште коментар