Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ВРУ оголосили відбір кандидатур на посади членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення

0 0

Комітет ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики, відповідно до вимог п. 20 ст. 85 Конституції України, ст. 210 Регламенту Верховної Ради України, ч. 2 ст. 5 Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, оголосив відбір кандидатур на заміщення трьох вакантних посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Суб’єктами права подання кандидатур на посаду члена Національної ради є депутатські фракції і групи у ВРУ та всеукраїнські об’єднання громадян у галузі діяльності засобів масової інформації.

Вимоги до кандидатур визначені ч. 1 ст. 7 Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”. Членом Національної ради може бути призначений громадянин України з числа кваліфікованих фахівців у галузі журналістики, юриспруденції, телерадіомовлення, управління, представників науки, культури, мистецтва, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері телерадіомовлення, зокрема наукової або педагогічної, не менше п’яти років, володіють державною мовою, проживають в Україні впродовж останніх десяти років та на момент призначення не досягли встановленого законом пенсійного віку.

Подання щодо кандидатур та документи кандидатів приймаються упродовж 21 дня від дати оприлюднення оголошення у газеті “Голос України”, тобто до 23 листопада включно.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, повинна подати в установленому порядку такі документи:

1) подання – рекомендацію від депутатської фракції чи групи у Верховній Раді України або всеукраїнської громадської організацій у галузі діяльності медіа та витяг із протоколу засідання, на якому приймалося рішення щодо рекомендації кандидата;

2) копію паспорта громадянина України (сторінки 1, 2 та сторінку зі штампом про реєстрацію за місцем проживання);

3) власноруч заповнену особову картку встановленого зразка П – 2 ДС з автобіографією на окремому аркуші;

4) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені ч. 3 або 4 ст. 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

5) завірену копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 р., подану відповідно до вимог ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції” на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції;

7) сертифікати психіатра та нарколога;

8) копію ідентифікаційного коду;

9) завірену копію трудової книжки;

10) 4 фотокартки для документів розміром 3х4;

11) письмову заяву про невходження до складу правління, інших контрольних органів, наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку, та письмове зобов’язання відповідно до ст. 36 Закону України “Про запобігання корупції”;

12) для військовозобов’язаних копію військового квитка або посвідчення особи військовослужбовця.

Документи подавати за адресою: 01008 м. Київ, вул. Грушевського, 5, Верховна Рада України, Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики. Додаткову інформацію щодо конкурсного відбору можна отримати у секретаріаті Комітету за телефоном: 044 255 23 21.

Залиште коментар