Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Власників квартир можуть зобов’язати застрахуватися

0 34

В Україні хочуть запровадити ще один вид обов’язкового страхування, а саме — страхування цивільної відповідальності власників (наймачів) квартир у багатоквартирних житлових будинках.

Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників (наймачів) квартир у багатоквартирних житлових будинках» у ВРУ зареєстрував член депутатської групи «Воля народу» Сергій Мартиняк.

Нормами щодо обов’язку укласти відповідний договір страхування народний депутат пропонує доповнити і Закон «Про житлово-комунальні послуги». Контролювати наявність чинних договорів страхування буде управитель багатоквартирного будинку — особа, яка за договором з власником чи балансоутримувачем здійснює управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і забезпечує його належну експлуатацію відповідно до закону та умов договору.

Як відзначає С. Мартиняк, обґрунтовуючи свою позицію, сьогодні необхідно запровадити більш ефективну систему захисту громадян від матеріальної шкоди, яку завдають пожежі, вибухи газу чи пошкодження водою.

Залиште коментар