Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підстава для відповідальності роботодавця

0 261

Таку постанову прийняв Верховний Суд України в останні дні січня у справі, предметом якої була суперечка про стягнення середнього заробітку за час затримки виплати заробітної плати та відшкодування моральної шкоди.

Суд зробив правовий висновок: непроведення з вини власника або уповноваженого ним органу розрахунку з працівником у строки, передбачені ст. 116 Кодексу законів про працю, є підставою для відповідальності, передбаченої ст. 117 Кодексу, тобто виплати працівникові його середнього заробітку за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

Після прийняття судового рішення про стягнення заборгованості по заробітній платі роботодавець не звільняється від відповідальності, передбаченої ст. 117 КЗпП, а саме виплати середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні.

Джерело:

ЮВУ № 5 (970)

Залиште коментар