Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

РПЦ офіційно дозволила священикам займатися політикою

0 37

Священикам Російської православної церкви дозволили брати участь у виборах до органів державної влади, але в разі “крайньої церковної необхідності”. Таке рішення ухвалив напередодні синод РПЦ, повідомляють “Коментарі”.

У відповідному документі міститься пояснення: “коли потрібно протистояти розкольницьким або іноконфесійним силам, які прагнуть використовувати виборну владу для боротьби з православною церквою”.

Синод закріплює право визначати кандидатів для участі у виборах за церковною владою та відзначає необхідність отримання таким священнослужителем спеціального благословення керівництва.

У РПЦ попередили, що надане благословення може бути відкликане, якщо вищі церковні ієрархи вважатимуть неприпустимою діяльність клірика на посаді, котру він обійняв унаслідок виборів. У цьому випадку священик має залишити виборну посаду.

 

Джерело:tsn.ua

Залиште коментар