Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відповідальність керівника та учасників у справах про банкрутство

0 77

Відповідальність керівника та учасників у справах про банкрутство

Допомогти бізнесу позбутися боргів та врятувати майно, відновити фінансову спроможність та уможливити продовження успішної діяльності – завдання для досвідчених адвокатів, які спеціалізуються саме на таких справах.

29 вересня о 14 00 за Києвом запрошуємо вас дізнатися про відповідальність керівника та учасників у справах про банкрутство на нашому вебінарі.

Коло питань:

  • Солідарна відповідальність. Момент виникнення загрози неплатоспроможності. Порядок розгляду заяви. Розмір солідарної відповідальності. Позовна давність. Як мінімізувати ризики.
  • Субсидіарна відповідальність. Хто відповідає за доведення до банкрутства. Умови притягнення та порядок розгляду. Відповідальність органів місцевого самоврядування за доведення до банкрутства.

Доповідач: Володимир Капустін, Заступник Голови Ради Арбітражних Керуючих у Харківський області, Керуючий Партнер АО “Капустін та Партнери”.

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням https://bit.ly/32P5d5x

Запрошення до веб-кімнати буде надіслано в день онлайн-заходу зареєстрованим учасникам.

До зустрічі на вебінарі.

Залиште коментар