Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затверджено новий довідник податкових пільг

0 101

Державна податкова служба України затвердила Довідник пільг № 63, в якому вказані коди пільг по сплаті податків, зборів, інших обов’язкових платежів, викладені підстави, на яких пільга надається, а також дата, з якої пільга починає надаватися.

У довіднику вказані пільги, що діють з 1 жовтня 2012 року, повідомили у податковій.

Слід зазначити, що підприємства, які не сплачують податки і збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, починаючи з 1 січня 2011 року складають звіт про суми податкових пільг. Дані довідника використовуються платниками податків при заповненні звіту про суми податкових пільг.

Подається зазначений звіт підприємством за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У випадку, якщо підприємство пільгами не користується, звіт не подається.

Інформація взята с сайту http://zib.com.ua

Залиште коментар