Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Середня зарплата українців зменшилася.

0 12

Розмір середньої зарплати у липні в Україні склав 9 837 гривень 35 копійок, зменшившись у порівнянні із червнем відразу на 1 360 грн.

Про це повідомив Пенсійний фонд, який затвердив показник середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, на рівні 9 837 грн 35 копійок у липні. Відповідно до закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», цей показник враховується для обчислення пенсії.

Раніше прем’єр Шмигаль повідомив, коли в Україні очікуються середні зарплати в 15 тис. грн.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала ініціативу Зеленского про збільшення мінімальної заробітної плати в Україні на позачерговій сесії 25 серпня 2020 року.

Очікується, що протягом року мінімальна заробітна плата в Україні зростатиме у три етапи: з 1 вересня 2020 року – до 5 тисяч гривень, з 1 січня 2021 – до 6 тисяч гривень, з 1 липня 2021 року – до 6,5 тисячі гривень.

Підвищення мінімальної зарплати з 4,7 до 5 тисяч гривень мало позначиться на інфляції, а збільшення «мінімалки» до 6,5 тис гривень у 2021 році не матиме такого сильного впливу на ціни, як у 2017 році, вважають у НБУ.

Залиште коментар