Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Будівлі промисловості, які не оподатковуються податком на нерухоме майно

0 7

Офіс великих платників повідомляє, що в зв’язку з внесеними Законом № 466 змінами до Податкового кодексу України (далі – Кодекс), з переліку об’єктів оподаткування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки виключені будівлі промисловості, які віднесені до групи «Будівлі промислові та склади» (код 125) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, що використовуються за призначенням у господарській діяльності суб’єктів господарювання, основна діяльність яких класифікується у секціях В – F КВЕД ДК 009:2010 та не здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку (пп. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 Кодексу).

Для застосування зазначеної преференції такий об’єкт нерухомості має одночасно відповідати таким ознакам:

-будівля має відповідати групі «Будівлі промислові та склади» (код 125) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000;

-будівля має використовуватися протягом звітного (податкового) періоду за призначенням у господарській діяльності;

-основний вид діяльність суб’єкта господарювання згідно з реєстраційними даними має бути класифікований у секціях В – F КВЕД ДК 018-2000;

-будівля (у т. ч. її частина) протягом звітного (податкового) періоду не має бути здана в оренду, лізинг, позичку іншим суб’єктам господарювання.

officevp.tax.gov.ua

Залиште коментар