Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ затвердила зразки скарг на суддів та прокурорів

0 120

Вища рада юстиції визначила зразки скарг (заяв) щодо поведінки судді, яка може мати наслідком дисциплінарну відповідальність судді або відповідальність стосовно порушення суддею чи прокурором вимог щодо несумісності.

Право на звернення зі скаргою (заявою) щодо поведінки судді, а також стосовно повідомлення фактів про несумісність суддів та прокурорів, має будь-яка особа, проте в передбаченому законом порядку.

«Із метою забезпечення однакового підходу до порядку затвердження та розміщення зразків скарг (заяв), які підлягають розгляду у Вищій раді юстиції, радою й було розроблено відповідні рішення, які будуть розміщені на офіційному веб-сайті ВРЮ», — повідомив глава Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк.

Наразі відповідні зразки скарг (заяв) на сайті ВРЮ відсутні.

Залиште коментар