Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Електронні адреси надаватимуть разом з паспортами

0 104

Інститут реєстрації невдовзі буде вдосконалений за офіційною електронної адресою. Її видаватимуть  кожному громадянинові та юридичній особі під час реєстрації.

Відповідні проекти змін до законодавчих актів України (№№3680 і 3681) подані до парламенту.

Офіційні електронні адреси будуть заноситися до Єдиного демографічного реєстру та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців. Інші інформаційні системи, публічні електронні реєстри підтягнуть цю інформацію в порядку взаємодії з ресурсами.

Ініціатори таких починів планують надавати кожному громадянинові, котрий отримуватиме паспорт, доступ до персональної скриньки. Для юридичних осіб та громадян, які вже отримали паспорт, електронні адреси надаватимуться за заявою. Наразі жодних обмежень щодо офіційної електронної адреси не встановлено, крім заборони розміщення на доменних іменах «.ru».

Листи та/або повідомлення, надіслані на офіційну електронну адресу, вважатимуться такими, що не лише надіслані, а й вручені. Тож, якщо раптом вони потраплять у спам чи якось випадково будуть видалені, усе одно вважатиметься, що власник скриньки з ними ознайомлений. З усіма процесуальними наслідками.

Залиште коментар