Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Повноваження нинішнього складу ВККС припиняються: звернення до суддів України

0 0

У зв’язку з прийняттям ВРУ Закону України від 16 жовтня 2019 р. №193-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування” повноваження нинішнього складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України припиняються.

Про це повідомляє ВККС у своєму зверненні до суддів України.

За роки діяльності ВККС проведено колосальну роботу: два конкурси на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду, конкурси до Вищого антикорупційного суду, на зайняття посад суддів місцевих загальних судів та місцевих адміністративних судів. Оголошено конкурс до Вищого суду з питань інтелектуальної власності та його Апеляційної палати й конкурс на посади суддів апеляційних судів. Комісією проведено кваліфікаційне оцінювання близько 3200 суддів“, – зазначили у ВККС.

У Комісії вказали, що виконання зазначених процедур було б неможливим без підтримки міжнародних та національних Проєктів і організацій, зокрема Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM), Проєкту ЄС “Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні”, Українсько-канадському Проєкту “Підтримка судової реформи”, Проєкту РЄ “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні”, програми USAID реформування сектору юстиції “Нове правосуддя”, Офісу Координатора Проєктів ОБСЄ в Україні, Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI), Проєкту ЄС “Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО-JUSTICE)”, міжнародної організації з розвитку права (IDLO), Офісу з питань демократії та врядування USAID, Національної асоціації адвокатів України, Асоціації правників України, Спілки адвокатів України та інших громадських об’єднань.

А юридичні видання та журналісти інших ЗМІ, які опікуються юридичною тематикою, завжди оперативно та детально інформували суспільство про діяльність Комісії. На жаль, не усе із запланованого втілено в життя. Сподіваємось, що новий склад Комісії використає весь досвід і напрацювання своїх попередників для зміцнення судової системи та утвердження верховенства права в Україні“, – зазначили у ВККС.

Залиште коментар