Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний Суд не прийме скаргу, якщо в ордері йде мова про захист інтересів у Верховному Суді України

0 93

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Штелик С.П. повернув адвокату скаргу через те, що в наданому ним ордері було зазначено про представництво інтересів у Верховному Суді України.

Відповідна ухвала у справі № 520/6550/17 була прийнята 16 листопада. Її повний текст ви можете знайти в системі аналізу судових рішень Verdictum.

Касаційну скаргу було залишено без руху для усунення недоліків: необхідно було підтвердити сплату судового збору та надати документи, які підтверджували б повноваження представляти інтереси довірителя саме у Верховному Суді.

Оскільки представник заявника надіслав лише квитанцію про сплату судового збору і не підтвердив повноваження на представництво у Верховному Суді, касаційне провадження не відкрили, а скаргу повернули.

Зазначимо, що повернення касаційної скарги не перешкоджає повторному зверненню, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.

Залиште коментар