Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Наказ “Про затвердження Положення про порядок приймання-передачі справ, документів та майна прокурату при звільненні та призначенні прокурорів”

0 133

Про затвердження Положення про порядок приймання-передачі справ,документів та майна прокуратупри звільненні та призначенні прокурорів

Наказ Генерального прокурора України від 10 червня 1999 року № 19

З метою подальшого вдосконалення організації роботи щодо порядку приймання-передачі справ, документів та майна про¬куратур при звільненні і призначенні прокурорів відповідно до Закону України «Про прокуратуру»

наказую:

1. Затвердити та ввести в дію з 1 липня 1999 року порядок приймання-передачі справ, документів та майна прокуратур при звільненні та призначенні прокурорів.

2. Заступникам Генерального прокурора України, керівникам Головних управлінь, управлінь (відділів), прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, військовим прокурорам регіонів забезпечити вивчення і виконання Положення. Положення надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військовим прокурорам регіонів

Залиште коментар