Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Наказ “Про затвердження Інструкції про порядок приймання, реєстрації та розгляду в органах прокуратури України заяв і повідомлень про злочини”

0 303

Про затвердження Інструкції про порядок приймання, реєстрації та розгляду в органах прокуратури України заяв і повідомлень про злочини

Наказ Генерального прокурора України від 24 червня 2004 року № 66/13-ок

З метою встановлення в органах прокуратури України єдиного порядку приймання, реєстрації та розгляду заяв і повідомлень про злочини, прийняття за ними рішень відповідно до Кримінально-процесуального кодексу України, керуючись ст. 15 Закону України «Про прокуратуру»,

наказую:

1. Затвердити і ввести в дію з 1 липня 2004 р. Інструкцію про порядок приймання, реєстрації та розгляду в органах прокуратури України заяв і повідомлень про злочини.

2. Заступникам Генерального прокурора України, начальникам структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військовим прокурорам регіонів та ВМС України, прокурорам районного і міського рівня організувати вивчення даної Інструкції працівниками прокуратури, забезпечити приймання, реєстрацію та розгляд заяв і повідомлень про злочини відповідно до її вимог.

3. Управлінню справами Генеральної прокуратури України, відповідним підрозділам прокуратур обласного рівня в термін до 1 липня 2004 р. організувати виготовлення реєстраційних штампів, книг обліку заяв і повідомлень про злочини.

4. Вважати таким, що втратив чинність, п. 4.4.7 Інструкції з діловодства в органах прокуратури України, затвердженої наказом Генерального прокурора України від 28.12.2002 № 90.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників Генерального прокурора України відповідно до розподілу обв’язків.

Ознайомити з наказом працівників апарату Генеральної прокуратури України.

Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військовим прокурорам регіонів та ВМС України для виконання та доведення до відома прокурорів районного і міського рівня.

Залиште коментар