Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний Суд поставив крапку у спорі щодо управління вилученого у рамках кримінальних проваджень нерухомого майна

0 9


Детальніше зі справою №910/15262/18 можна ознайомитися за посиланнями:
 Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду залишив управління майном (активами) за ТОВ «Житловий комплекс Воздвиженка», відмовивши у задоволенні касаційної скарги ТОВ «Інтехстандарт» проти Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (скорочено – Агентство з розшуку та менеджменту активів або АРМА) та ТОВ «ЖК «Воздвиженка» та залишивши рішення судів попередніх інстанцій без змін. Відповідну постанову КГС ВС ухвалив вчора, 4 грудня 2019 року.

ТОВ «Інтертехстандарт» намагався довести, що його права як суборендаря нерухомості на Воздвиженці порушено самим фактом укладення договору управління вказаним майном між АРМА та ТОВ «ЖК «Воздвиженка». Також позивач зазначав про те, що за наслідками укладення такого договору він поніс збитки. Однак суди попередніх інстанцій, з якими погодився Верховний Суд, прийшли до висновку про те, що права позивача не порушені, а збитки – недоведені. Таким чином, держава в особі АРМА продовжує контролювати актив у вигляді нерухомого майна, вилучений в рамках кримінальних проваджень у низки юридичних осіб.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/80684110?fbclid=IwAR0k9UlJqD-VthCWhaTtTgiWmPRCR-GsjwzjocRrHJtUfRK_hzcefSNtYZw

 

http://reyestr.court.gov.ua/Review/84977384?fbclid=IwAR2tN6gykYgB6663tZIyyrs3ScptW2Jrhf_Fno-_2VackLExvOtSbz1XTyk

Залиште коментар