Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Звинувачення Європолу перевірять

0 12

Чорноморські порти – українську Одесу, румунську Констанцу і болгарську Варну – Європол називає одними з найбільших європейських транзитерів кокаїну з Латинської Америки. Про це йдеться у доповіді поліцейської служби ЄС, на яку посилаються міжнародні агенції і преса.

Європол також каже, що заплановане запровадження безвізового режиму з Україною могло б само по собі збільшити перемитництво наркотиків через Чорне море.

Посол України при ЄС Костянтин Єлисєєв не заперечує, що Україна має проблему з організованою злочинністю, але сказав, що всі питання могли б вирішуватися з врахуванням стратегічної Угоди з Європолом, а не через ЗМІ.

У МВС України поки не коментують жорсткі висновки, зроблені авторитетною міжнародною організацією.

А голова Національного бюро Інтерполу Василь Неволя в інтерв’ю Бі-Бі-Сі ухилився від коментарів щодо закидів Європолу, сказавши, що зараз дані узагальнюються. За його словами, до цієї роботи будуть підключені, як власне Інтерпол України, так і Департамент з незаконного обігу наркотиків МВС, Митна служба, СБУ. І позиція щодо висновків Європолу, як сказав пан Неволя, буде пізніше сформульована – з цифрами і аргументами.

Як передала кореспондент Бі-Бі-Сі в Одесі, доповідь Європолу не викликала ажіотажу і коментарів, як від місцевих властей, які нині здебільшого готуються до 9 травня, так і серед мешканців міста.

Вони кажуть, що цією інформацією Європолу не було відкрито Америки для одеситів, які добре знають, що Одеса протягом багатьох років фігурувала як один з каналів наркотрафіку.

Теги:

Європол, наркотрафік

Джерело:

Би-Би-Си

Залиште коментар