Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Звинувачення судді у хабарництві на 200 грн викликало сміх народних обранців

0 20

У Верховній Раді розгорілася суперечка при розгляді справи судді Кодимського районного суду Одеси Василя Следя.

Следь знаходиться під звинуваченням вже кілька місяців, його справу розглядає суд, проте свідки не з’являються на засідання. У прокуратурі вважають, що на свідків впливає Следь, тому його слід заарештувати до винесення вердикту.

Однак під час обговорення в залі Верховної Ради з’ясувалося, що Следь звинувачується в отриманні кількох хабарів у розмірі 100-200 гривень, загалом на 6 тисяч гривень.

Це викликало здивування депутатів. “Це фантастика, щоб в Україні суддя брав такий мінімальний хабар. Це сміх викликає у суддівському корпусі та в мене теж. З чуток, ці суми більші, до 200 гривень треба дописати ще як мінімум чотири нулі. Тому для мене це виглядає штучно. Чесне слово , безглуздо і смішно. Це просто бажання натиснути на суддю. Це в смішне становище ставить всю Верховну Раду”, – сказав депутат Андрій Шкіль.

Його позицію підтримав ще один депутат Володимир Яворівський. “Я голосувати за цю постанову не буду. Ми ж трохи знаємо про ставки, які є в суді. Це абсолютно смішні суми. Я гріха на душу брати не буду”, – підтримав депутат.

У свою чергу представник комітету з правосуддя Сергій Ківалов наполіг на тому, щоб справа судді була розглянута парламентом. “Склад є. Ми не могли по-іншому вчинити юридично. Якщо є склад, ми повинні оцінювати це”, – сказав Ківалов.

Сам Василь Следь заявив, що кримінальну справу було порушено проти нього СБУ після того, як суддя, нібито, “відмовив колишньому главі адміністрації по чотирьох справах”.

Депутат Михайло Чечетов, що виступив за ним, зазначив, що докази судді схожі на правду. У результаті жоден депутат Верховної Ради не підтримав арешт судді з Одеси.

Теги:

суддівський корпус

Джерело:

Новий регіон

Залиште коментар