Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Звільнений миколаївський прокурор та його заступник через порушення у справі О. Макар

0 14

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка провів спільне засідання колегії ГПУ та МВС України, у якому взяли участь правоохоронці, що входили у групу, яка брала участь у проведенні перевірки у м. Миколаєві, працівників прокуратури та управління МВС у Миколаївської області.

Про результати виїзду груп до Миколаївської області колегію поінформували заступник Генерального прокурора України Віктор Войцишен та начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фаринник.

За словами Віктора Пшонки, при розслідуванні злочинів, вчинених стосовно О. Макар, допущено низку порушень.

 «Безпорадність на першочерговому етапі розслідування органів внутрішніх справ і прокуратури Центрального району Миколаївської області затьмарили факт оперативного розкриття злочину. Що стосується цієї конкретної справи, то тут і не озброєним оком видно недостатню професійність працівників обох відомств», – сказав Генеральний прокурор. В.Пшонка зауважив, що брак своєчасної та повної інформації від правоохоронців викликав негативний резонанс у суспільстві.

Рішенням колегії до відповідальності притягнуто 9 керівників підрозділів внутрішніх справ у Миколаївській області, а також низку працівників органів прокуратури Миколаївщини. Зокрема, звільнено із займаної посади прокурора Центрального району та його заступника у Миколаївській області. Оголошено догани прокурору м. Миколаєва, його заступнику та заступнику прокурора області, суворо вказано начальнику Управління внутрішніх справ в Миколаївській області.

Теги:

ГПУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар