Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Звільнено заступника Генерального прокурора Віктора Занфірова

0 15

Сьогодні Генеральний прокурор України Віктор Пшонка підписав наказ про звільнення з посади заступника Генерального прокурора Віктора Занфірова у зв`язку з виходом на пенсію.

Генеральний прокурор подякував Віктору Занфірову за плідну та самовіддану роботу на посаді, а також побажав успіхів у подальших планах та діяльності.

Прийнято рішення про призначення на посаду заступника Генерального прокурора України Олександра Галкіна.

Олександр Галкін – державний радник юстиції 3 класу, працює в органах прокуратури з 1986 року, пройшов трудовий шлях від стажиста прокуратури до прокурора Дніпровської екологічної прокуратури, працював прокурором у регіонах України, зокрема заступником прокурора Вінницької області, прокурором Чернівецької, Полтавської, Одеської областей. Має державні нагороди та подяки за службу в органах прокуратури, зазначають в прес-службі ГПУ.

        

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар