Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Звільнення міліціонерів відбуваються непрозоро, – експерти

0 14

Управління МВС не поширюють належним чином інформацію про те, з якої причини звільняють тих чи інших працівників міліції, заявив 31 жовтня під час брифінгу адвокат Олег Мицик.

Він зазначив, що працівників міліції переважно звільняють одразу після того, як виявляється їхня причетність до того чи іншого порушення, не чекаючи на відповідне рішення суду. «Не існує заборони звільняти працівника міліції до того, як буде рішення суду», – наголосив адвокат.

За його словами, порушення закону завжди супроводжуються іншими порушеннями, зокрема – дисциплінарними, які й стають підставою для звільнення. Також Олег Мицик вказав на те, що після того, як виявлена причетність працівника міліції до порушення закону, він може «не пройти переатестації», не здавши навіть тих чи інших фізичних нормативів.

Окрім того, адвокат зазначив, що статистики порушень закону працівниками міліції і відповідних звільнень практично не існує, що унеможливлює додаткові уточнюючі запитання. До того ж, за його словами, управління міліції різними способами уникають відповідей на інформаційні запити, що стосуються цієї проблеми.

Водночас Олег Мицик наголосив, що йдеться про суспільно важливу інформацію, оскільки роботу правоохоронців оплачують платники податків.

Теги:

МВС

Джерело:

Захід нет

Залиште коментар