Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Звернення до учасників Будапештського меморандуму

0 21

Лідер фракції “Батьківщина”, кандидат на посаду Прем’єр-міністра України Арсеній Яценюк звернувся до країн-учасниць Будапештського меморандуму з вимогою гарантувати безпеку територіальній цілісності України.

Про це він заявив з парламентської трибуни.

“Зараз під загрозою територіальна цілісність і єдність Української держави. Йдуть посягання на суверенні права України. Саме тому потрібно розпочати свій виступ з того, що Україна закликає всіх учасників Будапештського меморандуму гарантувати безпеку, територіальну цілісність, єдність України”, – наголосив Яценюк.

Він нагадав, що згідно з Будапештським меморандумом країни-гаранти (Росія, США і Велика Британія) брали на себе відповідальність, що жодна з країн не братиме участі у військових конфліктах, не зазіхатиме на територіальну цілісність України.

Наразі, за словами Яценюка, відбуваються спроби сепаратизму на території Автономної Республіки Крим.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар