Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зварича етапували в колонію в Чернігівській області

0 17

Про це повідомило джерело в правоохоронних органах. З його слів, етапування відбулося 6 квітня.

Як повідомив Українським Новинам адвокат Зварича Станіслав Цветинський, на сьогодні він не має інформації про етапування його підзахисного, але зазначив, що таку процедуру було заплановано.

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за звинуваченням у хабарництві в грудні 2008 року. Під час обшуків у кабінетах і квартирах судді та його 6 колег правоохоронці виявили та вилучили 1 млн доларів і 2 млн гривень.

Суддя заявив, що збирався передати гроші, знайдені в його кабінеті, церкві, щоб допомогти малозабезпеченим, а гроші, знайдені в кабінетах його колег, нібито призначалися на ремонт приміщення суду, де він працював. Зі слів Зварича, частина грошей потрапила до нього в кабінет як результат традиційного народного обряду “засівання”.

5 квітня стало відомо, що Апеляційний суд Києва відхилив скаргу Зварича на вирок Оболонського райсуду, яким його засудили до 10 років позбавлення волі. Весь цей час він перебував у Лук’янівському СІЗО.

Теги:

Зварич Ігор

Залиште коментар