Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Звання і нагороди на продаж

0 24

Чиновники з Адміністрації Президента торгують високими званнями ще із часів президентства Леоніда Кучми. Про це заявив народний депутат Андрій Сенченко. За його даними, директор нафтобази в Криму заплатив за звання Героя України 5 млн доларів. Зазначимо, що журналісти розшукали героя 0151 ним виявився діючий мер Феодосії Олександр Бартенєв, що у списку багатих кримчан займає передостаннє місце з капіталом в 44 млн доларів. Сам Бартенєв категорично заперечував, що платив якісь гроші за звання, хоча в цілому таку торгівлю вважає цілком можливою. “Я думаю, є кому платити з тих, хто хоче стати Героєм України, і у Верховній Раді, і скрізь”, – сказав він. Втім, своє звання, наполягає чиновник, він одержав за “особливі заслуги в розвитку енергетики” – в 2004 році одержав у спадщину гору іржавого заліза та зробив з нього зразкову нафтобазу.

ЗМІ знайшли “головний прейскурант країни” на військові й почесні звання. Офіцер однієї з українських спецслужб відмовився говорити навіть спиною до камери, але прейскурант показав. Так, два роки тому звання заслуженого артиста коштувало 5000 доларів. Народного – 7 тисяч. Тепер ціни зросли – щоб одержати звання заслуженого – необхідно викласти 7 тис.дол. Народного – 10 тис. дол. Сума може змінюватися залежно від зв’язків номінанта та його позицій у професійному середовищі.

У системі МВС отримати генеральське звання коштує від 100 до 200 тисяч доларів. У СБУ – дешевше – від 50 до 100 тисяч.

Також продаються посади. Місце голови обласного відділу СБУ коливається від 1 до 3 мільйонів доларів залежно від області. Наприклад, за керівництво Київської можна віддати й до 5 мільйонів. Вважається, що новий керівник ці гроші відіб’є.

Теги:

Герой України, нагороди

Залиште коментар