Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зона вільної торгівлі загрожує суверенітету України

0 17

Колишній президент Віктор Ющенко вважає, що угода про зону вільної торгівлі в рамках Співдружності незалежних держав загрожує суверенітету України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії Наша Україна.

“Формально економічна, угода з СНД є переважно політичним актом, спрямованим на посилення залежності між колишніми учасниками СРСР. Це затягування України в проект нового СРСР. І поквапливе його підписання саме зараз – це спроба чинної влади заручитися лояльністю Росії за рахунок національних інтересів” , – вважає екс-президент.

На думку Ющенка, угода узаконює економічну нерівноправність у відносинах з Росією, оскільки з режиму вільної торгівлі виключені групи товарів, які найбільш активно експортуються з України в Росію.

“Дискримінація, тиск і диктат Росії є проявом реальної атмосфери в так званій “зоні вільної торгівлі”, – наголосив він.

Ющенко також вважає, що цей договір суперечить зобов’язанням України перед Світовою організацією торгівлі.

Екс-президент виступає за денонсацію угоди або істотне її доповнення таким чином, щоб вона не суперечила іншим міжнародним договорам України.

Теги:

Ющенко, угода, суверенітет, зону вільної торгівлі

Залиште коментар