Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Знайдено близько 4,5 тисяч осіб, з якими було втрачено зв’язок

0 63

Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти наразі вдалося установити місцезнаходження 2 тисяч осіб. Ще 2,5 тисячі сповістили про себе самі на гарячу лінію. Такі випадки тепер частішають. Зараз самостійно знайшлося близько 1 тисячі військових і майже 1,5 тисячі цивільних.

«У пошуку людей допомагають найдрібніші деталі. Чим більше вдасться зібрати інформації, тим скоріше зможемо повернути їх додому!» – пояснює особливості роботи Олег Котенко.

Уповноважений підтримує спілкування та допомагає родинам, чиї близькі не виходять на зв’язок.

Днями відбулася його чергова зустріч у місті Черкаси, на якій родичі почули відповіді на запитання, що хвилюють, отримали консультації.

У межах поїздки вдалося домовитись про подальшу співпрацю з органами місцевої влади, які готові сприяти у пошуковій роботі Офісу Уповноваженого.

Нагадаємо, працює гаряча лінія Уповноваженого зі зниклих безвісти: 0 800 339 247.

У вихідні дні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за телефоном: (095) 896-04-21.

Також повідомити про зниклих осіб можна безпосередньо Уповноваженому: (099) 792-01-26.

 

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар