Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Знайомство по ліцензії

0 18

Депутати Верховної Ради Ірина Бережна та Ірина Горіна від фракції Партії регіонів, Володимир Каплієнко від групи Реформи в ім’я майбутнього пропонують ввести ліцензування сервісу знайомств.

Вони пропонують доповнити пунктом 46 про ліцензування цієї діяльності статтю 9 Закону Про ліцензування певних видів господарської діяльності, як йдеться в проекті закону № 10516, зареєстрованому в Раді 22 травня.

На думку авторів, ліцензуванням такої діяльності повинне займатися Міністерство соціальної політики.

Також депутати пропонують доповнити Кодекс про адміністративні правопорушення статтею 164-17, яка передбачає за здійснення діяльності пов’язаної з наданням послуг посередництва у створенні сім’ї та знайомств без отримання спеціального дозволу (ліцензії), а також порушення умов ведення такої діяльності штраф 500-700 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів виробництва або без такої.

Як вважають ініціатори, такі зміни дозволять регулювати діяльність з посередництва у створенні сім’ї та знайомств, встановити державний контроль за посередниками в цій сфері і запобігти торгівлі людьми під виглядом посередництва у створенні сім’ї.

Нагадаємо, в жовтні минулого року повідомлялося, що Рада має намір прийняти закон про ліцензування шлюбних агентств і бюро знайомств.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар