Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Знайдено рештки черепа, що можуть належати Гонгадзе

0 14

У Білоцерківському районі Київської області в місці, на яке вказав екс-начальник департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач, правоохоронні органи виявили фрагмент черепа голови журналіста Георгія Гонгадзе, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на інформоване джерело в правоохоронних органах.

За словами співбесідника, на місці, де був виявлений фрагмент, «за цей період вже проклали навіть дорогу».

В даний час на цьому місці знаходиться слідчо-оперативна група і експерти. Офіційного підтвердження даної інформації одержати не вдалося.

Як повідомлялося, журналіст Георгій Гонгадзе зник в Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області був виявлений обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналісту.

У 2008 році троє колишніх співробітників департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС України – полковники Валерій Костенко і Микола Протасов, майор Олександр Попович – були визнані винними у здійсненні вбивства журналіста і засуджені до 12 (В.Костенко і О.Попович) і 13 років (М.Протасов) позбавлення волі.

Колишній начальник Головного управління кримінального розшуку департаменту зовнішнього спостереження МВС О.Пукач тривалий час знаходився в розшуку, і був затриманий в Житомирській області спільними зусиллями ГПУ і СБУ. Замовники вбивства досі не встановлені.

Печерський районний суд Києва 23 липня обрав запобіжним заходом утримання під вартою строком на 2 місяці для Пукача.

Раніше заступник голови Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що Пукач визнав свою причетність до вбивства журналіста, а також назвав замовників цього злочину і розповів, де знаходиться голова Г.Гонгадзе. При цьому, за словами адвоката Пукача, затриманий не надавав таких свідчень.

Генеральна прокуратура України пред’явила генералу Пукачу звинувачення в причетності до вбивства журналіста. Генеральний прокурор України Олександр Медведько відмовився коментувати, чи називав генерал-лейтенант Пукач замовників вбивства журналіста Гонгадзе, посилаючись на «таємницю слідства».

Джерело:

proUA

Залиште коментар