Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Знайдені всі фрагменти черепа Гонгадзе

0 22

Слідчі Генеральної прокуратури виявили в Білоцерківському районі Київської області всі фрагменти черепа, які можуть належати вбитому журналісту Георгію Гонгадзе.

Про це повідомив начальник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко в ефірі телекомпанії «5 канал», передають «Українські новини».

«На даний момент знайдені всі фрагменти черепа загиблого журналіста Георгія Гонгадзе», – сказав Бойченко.

Він відзначив, що в найближчий день Генпрокуратура надасть можливість журналістам, які цього бажають, приїхати на місце виявлення фрагментів і освітити роботу слідчої групи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Білоцерківському районі Київської області в місці, на яке вказав екс-начальник департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач, правоохоронні органи виявили фрагменти черепа голови журналіста Георгія Гонгадзе.

Джерело:

proUA

Залиште коментар