Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зміни у процедурі вибору видів контролю при перетині кордону

0 10

Кабміном внесено зміни до деяких власних документів, що регулюють порядок перетину кордону.

Так, відповідно до змін у Порядку справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженому постановою КМУ від 24.10.2002 р. №1569, види контролю, які необхідно здійснити у пункті пропуску визначаються посадовою особою митниці на підставі поданих документів та затвердженого в установленому порядку переліку товарів, які підлягають обов’язковому санітарному, ветеринарному, фітосанітарному, радіологічному, екологічному контролю та контролю за переміщенням культурних цінностей у пунктах пропуску через державний кордон. Такий перелік товарів (з описом та за кодом згідно з УКТЗЕД) має бути затверджено у двомісячний строк з дня прийняття коментованої постанови.

Оновленим п.1 постанови КМУ від 13.04.2005 р. №269 “Про здійснення попереднього документального контролю товарів у пунктах пропуску через державний кордон України”, установлено, що у пунктах пропуску через державний кордон санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, екологічний контроль товарів, що ввозяться на митну територію України, та контроль за переміщенням культурних цінностей здійснюються у формі попереднього документального контролю. При цьому ця норма не поширюється на товари, внесені до переліку товарів, що підлягають такому контролю в установленому порядку.

Постанова КМУ від 09.07.2008 р. №636 набирає чинності з дня опублікування, крім п. 3, який набирає чинності через два місяці з дня опублікування.

Залиште коментар