Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зміни у порядку сертифікації осіб для здійснення тимчасової адміністрації фінустанов

0 41

Розпорядження Держфінпослуг від 15.10.2009 р. №753 «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України»

Держфінпослуг внесла зміни до Положення про порядок сертифікації осіб на право здійснення тимчасової адміністрації фінансових установ, затвердженого розпорядженням від 27.05.2005 р. №4081.

Відповідно до цих змін особа, яка претендує отримати Сертифікат, відтепер замість свідоцтва про проходження підвищення кваліфікації за формою «спеціалізація» відповідно до погоджених Держфінпослуг програм для керівників та головних бухгалтерів фінустанови повинна мати свідоцтво про підвищення кваліфікації осіб, які мають намір отримати сертифікат Держфінпослуг на право здійснення тимчасової адміністрації фінустанови. Навчання та складання іспиту за відповідною програмою підвищення кваліфікації здійснюються згідно з Положенням про навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації та складання екзаменів особами, які провадять діяльність на ринках фінпослуг, затвердженим розпорядженням Держфінпослуг від 25.12.2003 р. №183.

Зауважимо, що виключено пункти, які зазначали, що претендувати на отримання Сертифіката не може особа, яка є кредитором, пов’язаною особою або учасником фінансової установи, а також не виконала вимог п. 11 ст. 47 Закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг України».

Для одержання Сертифіката кандидат подає до Держфінпослуг замість завіреної у встановленому порядку копії свідоцтва про проходження підвищення кваліфікації за формою «спеціалізація» відповідно до погоджених Держфінпослуг програм для керівників та головних бухгалтерів фінстанови копію свідоцтва про підвищення кваліфікації осіб, які мають намір отримати сертифікат Держфінпослуг на право здійснення тимчасової адміністрації фінустанови.

Цим самим розпорядженням внесено зміни і до Положення про навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації та складання екзаменів особами, які провадять діяльність на ринках фінансових послуг, затвердженого розпорядженням від 25.12.2003 р. №183.

Залиште коментар