Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зміни до Конституції забезпечать більш ефективну роботу ВР, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування – Віктор Ющенко

0 17

Президент України Віктор Ющенко переконаний, що запропоновані ним зміни до Конституції мають забезпечити стабільну та більш ефективну роботу парламенту, органів виконавчої  влади та місцевого самоврядування. Про це Глава держави заявив сьогодні в інтерв’ю щотижневому журналу «Фокус».

«Прийшов час, коли нам треба висловитися публічно і ясно – якою могла б бути національна Конституція. Я є людиною партійно незаангажованою, у мене є тільки один інтерес – сформувати найбільш об’єктивний документ, тоді він отримає підтримку», – сказав Глава держави. «…Давайте ми пройдемо всю процедуру чесно і гідно – парламентські слухання, парламентське рішення, звернемося до людей».

Президент висловив переконання, що тема реформування Конституції має бути предметом інтересу кожного громадянина та висловив сподівання, що Верховна Рада підтримає запропоновані ним кроки. В. Ющенко нагадав, що саме з метою забезпечення відкритого та прозорого конституційного процесу він ініціював створення Національної конституційної комісії. «Мій головний партнер – 47 млн. українців», – переконаний Глава держави.

«Я чесно і сердечно виклав свою позицію і готовий кожен рядок цієї моделі устрою відстоювати. Виграють усі: ми будемо мати самодостатній уряд, самодостатній інститут місцевих органів влади. Ми будемо мати інститут президентства, який чітко окреслений у своїх повноваженнях щодо гарантій стабільності, територіальної цілісності, безпекової, зовнішьної політики, того, що належить Президентові. Кожен отримає своє з точки зору компетентності», – відзначив Глава держави. На його думку, парламент у даному випадку отримує територіальну і політичну представницькі місії. «Політична представницька місія бере на себе ту відповідальність, яка в компетенції виконавчої влади… З іншої сторони ми отримуємо інститут стабільної державної парламентської влади, яка забезпечує стабільний супровід конституційних державних інституцій», – зазначив В. Ющенко.

Залиште коментар