Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Змінено склад судових палат Вищого адміністративного суду України

0 18

Збори суддів Вищого адміністративного суду України, що відбулися 23 листопада 2011 року під головуванням в. о. голови суду Михайла Цуркана, внесли зміни до складу судових палат ВАСУ.

Розглянувши пропозицію Михайла Цуркана, збори ВАСУ вирішили вивести із складу третьої судової палати Вищого адміністративного суду України Олександра Пасенюка, звільненого відповідно до Постанови Верховної Ради України від 03.11.2011 № 3992-VІ з посади  судді Вищого адміністративного суду України за власним бажанням та відрахованого зі штату суду згідно з наказом Вищого адміністративного суду України від 03.11.2011 р. № 540-к.

Збори ВАСУ вирішили ввести до складу четвертої судової палати Вищого адміністративного суду України Ігоря Темкіжева, обраного відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 листопада 2011 р. № 4048-VІ суддею ВАСУ  та зарахованого до штату суду згідно з наказом ВАСУ від 22.11.2011 р. № 571-к.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар