Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Змінено Порядок проведення перевірки з питань дотримання платниками принципу «витягнутої руки»

0 7

Міністерство фінансів України наказом від 16.07.2019 № 307, затвердило зміни до Порядку проведення перевірки з питань дотримання платником податків принципу “витягнутої руки”.

Наказом, врегульовано питання переривання строку проведення перевірки дотримання принципу “витягнутої руки”.

Термін проведення перевірки платника податків з питань дотримання принципу “витягнутої руки” переривається у разі розгляду судом позовів платника податків з питань, пов’язаних з призначенням, проведенням або предметом такої перевірки, до завершення судових процедур.

Переривання перебігу строку проведення перевірки здійснюється з моменту початку розгляду судом позовів платника податків та оформлюється наказом, копія якого не пізніше наступного робочого дня вручається платнику податків або його уповноваженому представнику під розписку або надсилається платнику податків у порядку, визначеному ст. 42 гл. I розд. II Податкового кодексу.

Врегульовано також питання проведення зустрічі з платником податків для обговорення методології визначення відповідності умов контрольованих операцій принципу “витягнутої руки”.

Наказом передбачено, що для обговорення методологіївизначення відповідності умов контрольованих операцій принципу “витягнутої руки”, застосованої під час перевірки, контролюючий орган має право проводити зустрічі з платником податків (уповноваженими ним особами).

З метою організації проведення зустрічі з платником податків такому платнику або його уповноваженому представнику направляється письмове повідомлення про запрошення в порядку, визначеному ст. 42 гл. I розд. II Кодексу, в якому зазначаються підстави запрошення, дата, час і місце проведення зустрічі.

За результатами проведення зустрічі складається протокол.

Наказ набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

Офіс великих платників податків ДФС

Залиште коментар