Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЗМІ: міліція взялася за найбільшу мережу книжкових супермаркетів

0 14

13 червня працівники київського УБЕЗу та прокуратури провели виїмку документів в офісі компанії “Логос-Транс” в будівлі “Петрівка-Центр”, а потім опечатали офіс. Про це пише Forbes.

Згідно з повідомленням, заодно опечатаним виявився офіс Торгового дому “Ексмо-Україна”, українського представництва найбільшого в Росії книжкового видавництва, що знаходиться з “Логос-Транс” за однією адресою.

Як пише видання, “Логос-Транс” управляє мережами книгарень “Читай-місто” та “Книжковий супермаркет”, об’єднує 37 магазинів, будучи найбільшою в країні.

Як пояснила директор з маркетингу компанії “Логос-Транс” Ольга Іванова, візит тривав кілька годин, оглядалися особисті речі співробітників і особистий автотранспорт. “Робота була фактично блокована”, – говорить вона. Дозвіл на зняття печаток було отримано тільки ввечері п’ятниці, 14 червня.

Як повідомляється, ніяких звинувачень компанії пред’явлено не було, а в документах, що дають право на обшук, фігурувала інша юрособа – “Обрій”.

“Ми не знаємо цю структуру і не маємо до неї ніякого відношення”, – каже представник “Логос-Транс”.

Компанія з такою назвою, причетна до книжкового ринку, в Україні є – це Obreey Store, створена виробником електронних книг PocketBook. Obreey Store торгує електронним контентом для пристроїв PocketBook. Один з учасників книжкового ринку охарактеризував роботу Obreey Store в Україні як “сніжно-білу”.

Перебої в роботі “Логос-Транс” можуть ускладнити реалізацію книг для видавництв, пише видання. “Через організований роздріб у нас йде 11% продажів. Але в цьому каналі продажів чверть – це магазини “Логос-Транс”, – говорить Олександр Красовицький, генеральний директор і власник харківського видавництва” Фоліо “.

Теги:

книги, книжкова мережа, книговидавництво

Залиште коментар