Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЗМІ: екс-глава земельної комісії Київради Євлах потрапив під амністію за рішенням суду

0 18

Колишній глава комісії Київської міської ради із земельних питань Олексій Євлах амністований і випущений на свободу. Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” інформоване джерело, Євлах звільнений 25 жовтня.

Співрозмовник агентства пояснив, що в разі визнання підслідним своєї провини слідчий подає подання про амністію в прокуратуру, після чого прокуратура відповідне подання подає в суд, а суд приймає рішення про амністію.

Нагадаємо, депутата Київської міської ради Олексія Євлаха звинувачують у завданні збитків у 10 млн грн. Євлаха затримали в Німеччині 11 січня. Він знаходився в міжнародному розшуку і був затриманий на підставі рішення Печерського суду.

16 травня суд німецького міста Вайнштрассе прийняв рішення про екстрадицію Олексія Євлаха. Після чого він був екстрадований в Україну.

На початку вересня цього року захист колишнього голови земельної комісії Київської міської ради Олексія Євлаха наполягав на його амністії. Наполегливість пояснюється тим що, якщо слідчий і суд погодяться з доводами адвокатів, то Євлах вже через три місяці може вийти на свободу, а справу закриють.

Теги:

комісія Київської міської ради з земельних питань, Євлах О., амністія

Джерело:

NEWSru.ua

Залиште коментар